2000 zł zamiast 2895.42 zł za Projekt graficzny – layout strony internetowej Standard

Pozostało 17 kuponów
2 000,00 zł Zamiast 2 895,42 zł
Oszczędzasz 31%
Pobierz kupon

Szczegóły

Projekt graficzny strony internetowej, nazywany również layoutem, to produkt stworzony w szczególności z myślą o osobach, które mają komu zlecić część programistyczną ich witryny, natomiast nie mogą wykonać tej czynności bez uprzedniego przesłania projektu, na podstawie którego ma zostać ona utworzona. Może się on okazać również rozwiązaniem wielu Twoich problemów, jeśli jesteś freelancerem specjalizującym się w kodowaniu, a potrzebujesz firmy, która sprawnie zamknie kwestie projektowe.

Layout strony internetowej tworzymy w oparciu o dobrze znaną w środowisku web developerów siatkę bootstrapową. Dzięki temu przełożenie projektu na kod jest maksymalnie uproszczone, co ma ogromne znaczenie dla implementacji. Wszystkie niezbędne grafiki, zdjęcia i fonty przesyłamy w taki sposób, aby można było je łatwo umieścić w części kodowej. Projekt zostaje rozbity na pojedyncze elementy w formie rastrowej oraz tam gdzie to możliwe – wektorowej.

Nasze projekty stron internetowych tworzymy w środowisku Adobe XD, dzięki czemu nasze layouty są świeże, nowoczesne i są dostosowane do najnowszych technologii.

Kupując wariant Standard, otrzymujesz profesjonalny layout strony głównej witryny. Możliwy jest także zakup wariantów Premium oraz VIP, które uwzględniają również dodatkowe projekty stron statycznych.

Dane firmy

Nazwa firmy: Scharmach Consulting Paweł Scharmach
Adres: 83-200 Starogard Gdański
Ulica: Rokocin 4D
Telefon: 798996762
Strona Internetowa: https://sklep.scharmach.pl

Hity Miesiąca

Dla wystawców ofert

  1. Kliknij "dodaj ofertę" u góry na stronie
  2. Skomponuj swoją ofertę
  3. Uzupełnij dane i opłać Twoją konfigurację

Po weryfikacji Twoja oferta pojawi się na portalu, a po wybraniu dodatkowych opcji zostaną one automatycznie zrealizowane.

Docieraj z reklamą do tysięcy ludzi w twoim mieście!

Dla klientów

  1. Wybierz interesującą Cię ofertę
  2. Kliknij przycisk "pobierz kupon"
  3. Podaj swojego maila i zaakceptuj regulamin

Po chwili otrzymasz na wiadomość ze specjalnym kuponem rabatowym uprawniający Cię do rabatu w firmie jakiej dotyczy oferta.

Bądź sprytny jak lis! kupuj taniej!

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Płacąc za wystawienie ofert w naszym serwisie masz pełna gwarancję, że Twoje dane są bezpieczne.