272,90 zł zamiast 309,90 zł za Frytkownica bezolejowa KONKA KGKZ-2202

Pozostało 4 kuponów
272,90 zł Zamiast 309,90 zł
Oszczędzasz 12%
Pobierz kupon

Szczegóły

· Zdrowe smażenie – Frytkownica wykorzystuje cyklon szybko nagrzewanego powietrza do gotowania zdrowych, pysznych niskotłuszczowych potraw.

· Szybkie smażenie – Dzięki szybkiemu nagrzaniu się do 200°C jedzenie można przygotować do 70% szybciej niż konwencjonalną metodą gotowania.

· 7 trybów gotowania – Można przygotować wszystkie wszystkie swoje ulubione potrawy bez większego bałaganu, wybierając jeden z gotowych trybów gotowań, które zagwarantują doskonały posiłek m.in. kurczak, frytki, ryba, stek, krewetki, wieprzowina

· Wyjmowany kosz – Frytkownica wyposażona jest w odłączny kosz do gotowania z powłoką zapobiegającą przywieraniu do zmywarki oraz osłonę przycisku, która zapobiega przypadkowemu wyjęciu kosza.

· Chłodny uchwyt – Wyjmowany kosz o pojemności 2,5 l pozwala szybko i łatwo wyjąć kosz frytkownicy gotowy do opróżnienia jedzenia na talerz, a uchwyt Cool Touch oznacza, że możesz z łatwością wyciągnąć kosz i frytkownicę i nie martwić się, że uchwyt jest zbyt gorący, aby go dotknąć.

· Wielofunkcyjny piekarnik na gorące powietrze – Dzięki tej frytkownicy można nie tylko smażyć, ale także grillować, piec, gotować na parze. Jest dobrym pomocnikiem kuchennym podczas przygotowania posiłków dla całej rodziny lub grupy znajomych.

· Łatwe do czyszczenia – Duży, w pełni zdejmowany kosz na frytki umożliwia łatwe czyszczenie. Można myć w zmywarce!

Kupon do wykorzystania On-line!

Ten kupon możesz wykorzystać przez Internet. Kupon otrzymasz na adres maiilowy po wciśnięciu "POBIERZ KUPON" oraz wpisaniu adresu mailowego.

Dane firmy

Nazwa firmy: Selero
Adres: 83-200 Starogard Gdański
Ulica: Rokocin 4D
Telefon: 530872392
Strona Internetowa: selero.pl

Hity Miesiąca

Dla wystawców ofert

  1. Kliknij "dodaj ofertę" u góry na stronie
  2. Skomponuj swoją ofertę
  3. Uzupełnij dane i opłać Twoją konfigurację

Po weryfikacji Twoja oferta pojawi się na portalu, a po wybraniu dodatkowych opcji zostaną one automatycznie zrealizowane.

Docieraj z reklamą do tysięcy ludzi w twoim mieście!

Dla klientów

  1. Wybierz interesującą Cię ofertę
  2. Kliknij przycisk "pobierz kupon"
  3. Podaj swojego maila i zaakceptuj regulamin

Po chwili otrzymasz na wiadomość ze specjalnym kuponem rabatowym uprawniający Cię do rabatu w firmie jakiej dotyczy oferta.

Bądź sprytny jak lis! kupuj taniej!

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Płacąc za wystawienie ofert w naszym serwisie masz pełna gwarancję, że Twoje dane są bezpieczne.